Hakkımızda

Şirketimiz İzoGuard ® İzo. ve İnş. San. Tic. Ltd. Türk İnşaat Sektöründe 12 Yıllık Isı Yalıtım Başta Olmak Üzere Çatı, İç ve Dış Cephe Boya, Drenaj, Su Yalıtımı Ve Çevre Düzenlemesi Alanlarında Faaliyetlerini Sürdürmek Üzere Kurulan ve Sağladığı Yenilikçi Çözümler ve Sektöre Getirdiği Güçlü Altyapı Sistemleriyle Müşterilerinde Güven Uyandıran İzoGuard ® 2013 Yılı İtibariyle Isı Yalıtımı Sektörünün Lider Uygulayıcı Markası Haline Gelmiştir.

İzoGuard®  kurumsallaşma Sürecinde Gereksinim Duyulan ve Yenilikçi Yapısı İle Sektöre Farklı Bir Soluk Getiren Yeni Markamız İzoGuard ®  İş Yapış Biçimi Olarak Yenilikçi ve Çevreci Çözümleri Kendine Prensip Edinmiş, Sektördeki Geleneksel İş Yapış Biçimlerine Karşı, Kendisini Müşterilerinin İstek ve Arzuları İle Geliştirmeye Çalışan ve Bugüne Kadar Gerçekleştirdiği Sayısız Uygulamada Yaşadığı Süreçleri Kendi Kurumsal Hafızasına Kaydederek Müşterilerinin Beklentilerini En Üst Düzeyde Karşılamanın Yollarını Arayan Bir Markadır.

Tüm Çözümlerin ve Ürünlerin Giderek Birbirine Benzediği ve Dolayısıyla Tüketicilerin Seçim Yapmakta Zorlandığı Çağımızın Rekabet Ortamında İzoGuard ®  İştirak Ettiği Bütün Projelerde Müşterilerine ve Çözüm Ortaklarıyla Güvene Dayalı İlişkiler Geliştirmeyi ve Temel Uzmanlığı Olan Isı Yalıtımı Alanında Dokunduğu Tüm Binalarda Değer Katmayı Birinci Önceliği Olarak Görmektedir.

Yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiği müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle, ısı yalıtımı alanında yaptığı birincil görevin, müşterilerinin zor hayat şartlarında en önemli korunakları olan evlerini İzoGuard ® güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır.

Sektöre Getirdiği Kurumsal Ve Yenilikçi Çözümlerle İş Yaptığı Müşteri İle Güvene Dayalı Bir İlişki Tesis Ederek, Kısa Sayılabilecek Bir Sürede Isı Yalıtımı Sektöründe Lider Marka Konumuna Yükselen, Ancak Bu Konumunu Koruyabilmenin Yolunu, Kendisini Sürekli Geliştirmek Ve Yenilemekte Arayan İzoGuard ®  Yaşadığı Dönüşümdeki En Büyük Paya Sahip Olduklarını Bildiği Müşterileri Ve İş Ortakları İle Bu Süreci Paylaşmaktan Mutluluk Ve Gurur Duymaya Devam Edecektir.

Kadromuz Profesyonel 

Geniş tedarik ağımız ve uzman kadromuzla 81 İlimizi yalıtıyoruz. 

Yıllık 1 milyon Yalıtım Uygulayan, dev şirketlerle rekabet eden Türk şirketiyiz. Yenilikçi yalıtım uygulamalarımızla 81 İlimizde Hizmet vermekteyiz. Hedefimiz Tüm Dünya!

İzoGuard® 62 araçtan oluşan filosu, 1000’in üzerindeki yalıtım ustası ve 95 kişiden oluşan teknik personel kadrosu ile 81 ilde  yüksek kalite standartları ve 14 farklı ayrıcalığı ile müşterilerinin tüm konut yalıtımı ve ek uygulama taleplerini yerine getirmektedir.

İş Ortaklarımız İçin Özenle ve Dikkatle Çalışırız…

İzoGuard ® Ayrıcalıkları

İzoGuard Ücretsiz Termal Kamera Çekimi 

İzoGuard Ücretsiz Keşif 

İzoGuard Yalıtım Danışmanlarından Teknik Destek

İzoGuard Ücretsiz Hukuki Danışmanlık

İzoGuard Müşteri İlişkileri

İzoGuard Ücretsiz 3 Boyutlu Renklendirme

İzoGuard Planlama

İzoGuardYeterlilik Belgesi Sahibi İzoGuard ® Yalıtım Ustaları

İzoGuard İş Güvenliği

İzoGuard Proje Sorumluları

İzoGuard Ücretsiz Ödeme Toplama Hizmeti

İzoGuard İşçilik Ve Malzemede Gerçek Garanti

İzoGuard Enerji Kimlik Belgesi Danışmanlığı

İzoGuard Bütün İşler İçin Tek Muhatap

İzoGuard ® verilen söze sadakati işin ilk aşaması olarak görür… 
“İşlevsel, estetik ve yenilikçi temelli çözümleriyle yalıtım sektörünün lider mantolama Markası olan İzoGuard ® insanların manevi değeri en yüksek olan varlıkları olan yuvalarının, daha güvenli, estetik ve tasarruf sağlayan yapılara dönüşmesi için, çağın son teknolojik gelişmelerine uygun çözümleri, yaşadığı çevrenin ekolojik yapısını da göz önünde bulundurarak hayata geçiren ve en değerli ortakları olarak gördüğü çalışanlarının gelişimine ve memnuniyetine önem vererek iş süreçlerini tasarlayan, bu eşsiz iş tasarımıyla dokunduğu tüm yapıları daha değerli hale getiren ve bu değeri tüm çevresine ve müşterilerine yansıtmayı misyon edinen bir ısı yalıtım markasıdır.”