KOMŞU SES YALITIMI

Kaliteli malzeme seçimi ve profesyonel bir işçilik hizmeti ile %90 ses kesimi sağlanabilir. En etkili ses yalıtım malzemesi keçe yalıtımıdır. Komşu duvar ses yalıtımı NOT Bu videoda İzoGuart keçeyi burdan sipariş verebilirsiniz.

devam..

EN İYİ SES YALITIM MALZEMESİ

En etkili ses yalıtım malzemesi izoTon keçe yalıtımıdır.komşu duvar ses yalıtımında, ortak duvar ses izolasyonunda mükemmel bir etkiye sahiptir. NOT Bu videoda İzoTon - 15 mm Isı ve Ses Yalıtım Keçesi kullanılmıştır.

devam..

KOLON VE KOMŞU DUVAR ARASI SES YALITIMI

Kolon ve Komşu Duvar Isı ve Ses Yalıtım Uygulaması | İzoGuart Keçe Komşu duvar ve kolondan gelen sesleri en aza indirmek için yalıtım keçelerini tercih edebilirsiniz. NOT Bu videoda İzoGuart 9mm 1300gr/m² Ses Yalıtım Keçesi kullanılmıştır.

devam..

Çift Duvar Arası Ses Yalıtımı

Çift Duvar Arası Ses Yalıtımı | İzoTon ses yalıtım keçesi Çift Duvar arası İzoTon ses yalıtımı yaparak ses problemlerinize kalıcı Çözüm sağlayabilirsiniz. NOT Bu Videoda İzoTon 15mm 1000gr/m² (70x100) Yalıtım Keçesi kullanılmıştır.

devam..

AKUSTİK KEÇE PANEL NEDİR, NASIL KULLANILIR ?

İzofelt Akustik Panel | Kendin Yap Yalıtım keçeleri Akustik Keçe Paneller ile ses ve akustik yalıtımınızı kendiniz yapmanız mümkün! NOT Bu videoda İzofelt Antrasit, Açık Kahve, Açık Gri akustik keçeleri kullanılmıştır. Siyah rengi de mevcuttur.

devam..

TAVANA SES YALITIMI NASIL YAPILIR

Tavan Ses Yalıtımı | Tavan Isı Yalıtımı | İzoTon Tavan ses yalıtımı İzoton Yalıtım Keçeleri plaka formlu yapısı ile kolay uygulama sağlar dübelsiz yapıştırma uygulaması ile yapınıza zarar vermez. Üstün ses yalıtım performansı sağlar. NOT Bu Videoda 15mm İzoTon Yalıtım Keçesi

devam..

YERDEN ISITMA NASIL YAPILIR

Yerden Isıtma | Yalıtım Keçeleri Betonarme döşemesi üzerine yalıtım keçesi serbest olarak boşluk bırakmadan döşenir. Yalıtım keçesi üzerine kılçık tabir edilen boru sabitleyiciler altındaki saplama kısımları kesilerek beton çivisi vasıtası ile yalıtım

devam..

Geçmişten Günümüze Keçe Yalıtımı

Keçe hikayesi atalarımıza kadar ulaşmaktadır. Atalarımız kalın yumaklardan şişlerle incecik yelekler örüp bizi soğuktan koruyorlardı. Doğal, hafif harika çözümler bulmuşlardı. Şimdi bizlerde en güvenli limanımız olan evlerimizin dışında ve içinde keçe

devam..

Dış Cephe İzoGuart Isı ve Ses Yalıtımı

Evlerde Isı Yalıtımı Nasıl Yapılır | İzoGuart Isı ve Ses Yalıtım Keçesi ile kışın sıcak yazın ise serin evlere sahip olun. NOT Videoda 9mm 1800gr/m² siyah İzoGuart Isı ve Ses Yalıtım Keçesi kullanılmıştır.

devam..