İzoGuard, ISI Yalıtım Uygulamalarıyla, Apartmanların Tüm İhtiyaçlarını Karşılıyor!

Günümüzde artık herkes mantolama uygulaması yapıldığında faturalarının düşeceğini, daha az enerji ile istenilen konfor şartlarına ulaşılacağını ve uygulama sonrasında dairesinin değerinin artacağını iyi biliyor. Bütün bu gerçeklere rağmen hala apartmanlarda mantolama yapılamamasının en büyük nedenleri; tüm kat maliklerini ikna etme çabası ve yönetimlerin büyük bedeller düşen daire sakinlerinin tahsilat yükünü ve sorumluluğunu üzerine almak istememesi olarak sıralayabiliriz.

Apartmanlarda Isı Yalıtım Konusunda Toplu Karar Almak Zor Bir Süreçtir!

Binalarda toplu karar almanın zor olduğu ısı yalıtım sürecinde; konut yönetimlerinin aldığı ısı yalıtım kararlarının büyük bir kısmının hukuki açıdan hatalı olduğu ve ileride oluşması muhtemel bir anlaşmazlık durumunda yasal yönden zor durumda kalınmaya sebep olacak eksikliklere sahip olduğu gözlemlenmiştir. Bu durumda seçilecek uygulayıcı firmanın yönetimlere hukuki danışmanlık sağlıyor olması önemli bir noktadır.

Isı yalıtım kararı alan konut yönetimlerinin, sözleşme ve karar defteri konusunda ihtiyaç duyabileceği tüm hukuki destek ile birlikte yalıtım süreci boyunca sorun yaşanabilecek konut sakinlerinin takibi de konut yönetimlerinin yükünü daha da arttırmaktadır.

Yalıtım sektörünün uygulamada öncü lideri İzoGuardapartman yönetimlerinin ihtiyaç duyabileceği tüm hukuki destek ile birlikte tahsilat işlemleri yükünü, daire sakinleri ile tek tek görüşmek suretiyle yönetimlerin yerine tahsil ederek büyük bir sorumluluğu üzerine alıyor.

İzoGuard, ısı yalıtım, mantolama, çatı, iç ve dış cephe, boya, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında ücretsiz keşif ile başlayan ve teslim aşamasına kadar devam eden tüm ek hizmetlerle birlikte yenilikçi çözümler sunuyor.

Mantolama sürecinde apartman yönetimlerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm gereksinimleri tespit eden İzoGuardyönetimlere öncelikle detaylı bir tespit raporu hazırlıyor 

Binaların ısı kayıpları gözle görülür hale geliyor!

Mantolama sürecinde uygulama öncesi termal kamera çekimleri ile binaların ısı kayıplarını tespit eden İzoGuard, gözle görülemeyen alanları ekrana yansıtarak sorunların ilerlemeden çözülmesini sağlıyor.

İzoGuard keşif ve projelendirme uzmanları tarafından çekimler yapıldıktan sonra analizler, konut sahipleriyle paylaşılıyor. Bu sayede tüketiciler, binalarındaki ısı kayıplarını birebir görerek alınması gereken önlemler konusunda bilinçleniyor ve yalıtım yaptırarak bu kayıpların nasıl önlendiğini daha iyi algılıyor.

İzoGuard yalıtım danışmanları karar alma süreçlerinde apartmanların ihtiyaçlarını birlikte belirleyerek yönetsel süreçte büyük kolaylık sağlıyor.

İzoGuard Apartman Yönetimlerinin Sorumluluklarını Üstleniyor…

Mantolama sürecinde apartman yönetimlerinin en büyük sıkıntılarından biri olan tahsilat işlemleri yükünü, daire sakinleri ile tek tek görüşmek suretiyle yönetimlerin yerine tahsil ederek büyük bir sorumluluğu üzerine alan İzoGuard, her kat malikinin bütçesine uygun peşinatsız 60 aya varan senet ve kredi imkânı sunarak, insanları mantolama konusunda teşvik etmeyi amaçlıyor.

Hukuki Danışmanlık Hizmeti

İzoGuard, Apartman yönetimlerinin aldığı mantolama kararlarının alt yapısının hukuki anlamda uygun olabilmesi için hukuki danışmanlık hizmeti veriyor.

Mantolamanın Avantajlı Adresi İzoGuard

Ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi (EKB)

Enerji kimlik belgesi (EKB) almak için son bir yıla girildiği bu günlerde İzoGuard örnek bir adım atıyor. 2020 yılına kadar alınması gereken enerji kimlik belgesini ücretsiz olarak veren İzoGuard, konutlara yer almak istedikleri enerji verimlilik sınıfı doğrultusunda danışmanlık hizmeti de sağlıyor.

Ücretsiz Keşif!

Mantolama uzmanlık ve bilgi birikimi ister. Doğru bir uygulama için uygulama öncesi yapının mevcut şartlarının tespit edilmesi önemlidir.

Uygulayıcı firmaların yalıtım alanındaki uzmanlığı uygulama sonrasında elde edilecek enerji tasarrufunu da doğrudan etkilemektedir. Uygulama sürecinin başarılı tamamlanabilmesi için önemli noktalardan biri profesyonel teknik kadro ve müşteri ilişkileri yönetimidir. İzoGuard, müşteri ilişkileri danışmanları ile sözleşme aşamasından uygulama bitimine kadar konut sakinleri ile sürekli iletişim halinde bulunarak her hangi bir sorunda hızlı çözüm üretiyor.

İzoGuard, 3D renklendirme çalışmaları ile binalara estetik bir değer kazandırarak, uygulamaya geçmeden önce gerçekleşecek olan 3D tasarımı bina sakinleri ile paylaşıyor. 3D çizim teknolojisi, konut yönetimlerinin binalarının uygulama sonrası kavuşacağı dış görünümü daha uygulama başlamadan önce görmelerini sağlamaktadır. Bu teknoloji ile renk kombinasyonları ve estetik yapı elemanları bina görsellerine uygulanarak, uygulama sonrasında yaşanabilecek memnuniyetsizliklerin önüne geçmek hedeflenmektedir.

İzoGuard, Mantolama Uygulamalarıyla 40.000 Konutta Enerji Tasarrufu Sağladı!

Ortalama 40.000 konutta mantolama hizmeti veren İzoGuard, mantolama sürecinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarıyor.

Özel planlama ile oturulan binalarda gerçekleştirilecek mantolama uygulamalarının olabildiğince hızlı ve eksiksiz ilerlemesini sağlayan İzoGuard alanında uzman proje sorumluları, deneyimli teknik kadrosu ve müşteri ilişkileri ile hızlı ve garantili olarak  projeyi tamamlıyor.