DIŞ CEPHE KAPLAMA FİYATLARI

Dış cephe kaplama fiyatları uygulama yapılacak binaların ihtiyaçları ve daire sakinlerinin beklentilerine göre değişkenlik gösterebilir. Dış cephe kaplama uygulamasından beklediğiniz tasarruf oranı doğrultusunda ısı yalıtım levhalarının ve kalınlıklarının seçimi, binanın özellikleri, isteğinize bağlı olarak yapılacak ek uygulamaları ve istenilen dış cephe görsel uygulamaları fiyatı doğrudan etkilemektedir. İzoGuard yalıtım danışmanları malzeme seçiminden başlayarak tüm süreçlerde bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

Gerçekleştirdiği sayısız dış cephe kaplama uygulamasının tecrübesi ile müşterilerinin beklenti ve gereksinimlerini karşılamanın yollarını arayan İzoGuard, uygulama sürecinde sunduğu müşterilerine ek hizmetleriyle yöneticilerin ve konut sakinlerinin yüklerini hafifletiyor.

Ücretsiz keşif ve uzman ekibimiz tarafından profesyonel hesaplama teknikleri yardımıyla gerçekleştirilecek ve konutlarınızın doğru ölçümlerine ulaşmanızı sağlayacak metraj çalışmaları ile beraber uygulama sürecinin tamamında farkını hissedeceğiniz ek hizmetler ile İzoGuard müşterisi olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Dış cephe kaplama malzemeleri genellikle binanın tasarım ve estetik görünümüne uygun olarak seçilir ve uygulanır.Türkiye’de ağırlıklı olarak ahşap, prekast, american siding, yalı baskı kaplamaları, kompozit (alucobont), granit, alüminyum, doğal taş ve cam cephe kaplamaları kullanılmaktadır, Amerika,Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde yaygın olarak (ısıl şartlara bağlı olarak) ahşap dış cephe kaplamalarıyla birlikte, american siding dış cephe kaplamaları kullanılmaktadır. İzoGuard uzman uygulama kadrosu dış cephe mantolama uygulamaları ile birlikte dış cephe kaplama uygulamalarını da çevresine değer katarak gerçekleştirmektedir.

Dış cephe yalıtm bir maliyet değil ısınma ve soğutma giderlerini % 50 azaltarak tüketiciye ömür boyu tasarruf ve konfor sağlayan bir yatırımdır.

İzoGuard sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde dış cephe kaplama ödemelerinizi 18 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve masrafsız gerçekleştirebilir ya da 60 ay taksit imkanından yararlanarak kredi kartı ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. 

Tercihiniz doğrultusunda  anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

İŞ SÜREÇLERİMİZ

İzoGuard verilen söze sadakati işin ilk aşaması olarak görür…

 Bina Keşif Süreci : Sisteme girilen keşif isteği ölçüm sorumlularının ekranına gelir, ölçüm ekibimiz sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte binanıza gelerek ölçüm işlemini gerçekleştirir.

Ölçüm işleminin aşamaları :

 •  Tüm cepheler ayrı ayrı ölçülür.
 •  Metrajdan düşülecek alanlar ölçülür (pencere, kapı boşlukları vb.)
 •  Dış cephe kaplama dışında binanızda  yapılacak ek uygulama isteklerinizin ölçümü yapılır ( çatı, çevre düzenlemesi vb.)
 •  Binanın krokisi çizilir ve tüm ölçüler keşif formuna kaydedilir.
 •  Termal kamera çekimi yapılarak binadaki ısı kaçakları tespit edilir.
 •  Fiyatlandırma Süreci : Metraj keşif formuna yazılan ölçüler ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) programına aktarılarak sıfır hata ile hesaplandıktan sonra kaydedilir ve müşteri ilişkileri sorumlularımızın ekranına gönderilir.
 •  Teklif Basım Süreci : Müşteri İlişkileri sorumlularımız kendilerine gelen keşif formunun basımını yaparak teklif dosyanızı hazırlarlar, basım onayı verilen teklif dosyası yalıtım danışmanlarımızın ekranına gönderilir.
 •  Teklif Dosyasının Teslimi : Yalıtım danışmanlarımız kendilerine gelen dosyayı inceleyerek yapılacak uygulama ile ilgili görsel materyalleri hazırlayıp kararlaştırılan gün ve saatte görsel sunumunu yapar ve teklif dosyasını teslim eder.
 •  Sözleşme Süreci : Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra,  fiyat, iş başlangıç tarihi, iş bitiş tarihi vb. şartlar sözleşmeye detaylı olarak yazılıp çift nüsha olarak imzalanır.
 •  İş Başlangıç Süreci : Planlama uzmanı kendisine gelen sözleşmeyi inceledikten sonra şantiye başlangıcını planlar, uygulamada kullanılacak malzemeler ve ekipmanlar belirlenen tarihte şantiyeye gönderilir.

Her şantiyemizde görevlendirdiğimiz şantiye sorumlularımız, iş başlangıcında temizlik (pencere camlarının, zeminin kaplanması vb.) ve güvenlik ile ilgili tüm tedbirleri aldıktan sonra uygulamayı başlatır.

 •  İş Sonladırma Süreci : Binadaki uygulama bitirildikten sonra, ekipmanlar ve kalan malzemeler toplanır çevre temizliği yapıldıktan sonra şantiye apartman/site yönetimine eksiksiz olarak teslim edilir.
 •  Takip Süreci : Müşteri ilişkileri sorumlularımız uygulama yapılan bina ile ilgili site/apartman yönetimleri ve daire sakinleri ile irtibat halinde kalarak binanın durumu ile ilgili bilgi alırlar. 
   

Tüm çözüm ve önerilerin giderek birbirine benzediği günümüzde İzoGuard deneyimini tercih etmenin ayrıcalığını yaşayın.