NEDEN İZOGUARD ÇÜNKÜ ;

Mantolama yaparken binanıza verilen zararın farkında varmamız gerekiyor. Klasik yöntemler ile dübel ve vidalar kullanılarak yapılan mantolamada her delik kirişlere gelmese dahi binanızın bütünlüğüne zarar verir. Bir de ustalarınız işi hızla bitirmek istiyor ise binanızın bütünlüğünden çok işin daha acil tamamlanmasına odaklanırlar.
İzoGuard ısı ve ses yalıtım keçeleri dışında ürünlerin kullanım ömrü, sağlığa zararlılığı ve çevreye zararlılığı başka bir konu başlığı olarak ayrı ayrı anlatılabilir. Bütün bunlar harici binanıza verilen zarar ve haftalar süren uygulama esnasında yaşam alanınızda yaydığı rahatsız edici gürültüler, çevre kirliliğide üstüne ekleniyor.
Malum binamızın dayanıklılığı çok önemlidir. Her an  karşılaşma ihtimalimiz doğal felaketlerde bize hayati avantaj sağlar. Kolonlara yapılan ufak dahi olsa müdahaleler zaman içerisinde kolon ve kirişlerin çürümesine ve parçalanmasına yol açar. Binamıza ısı yalıtımı yapmak isterken böyle bir riski de göze almak istemeyiz. Bu nedenle dübelsiz, deliksiz mantolama sağlayan İzoGuard ısı ve ses yalıtım keçeleri ile binanızı sıcak ve soğuk dışında uzun süreli yıpranmaya karşı da korursunuz.
Dübel ile uygulanan alternatif mantolama seçeneklerinde uygulama bitinceye kadar süren delme ve uzun süren iş nedeniyle camlarınızın ve kapılarınızın önündeki çalışma sesleri de İzoGuard ile minimuma iner. Dübel kullanılmadığı ve hızlıca yapıştırıldığı için alternatif ürünlere kıyasla ortalama iki kat daha hızlı uygulama bitirilmiş olur. Hem sizin hemde ailenizin sağlığı için İzoGuard Isı ve ses yalıtımı tercih etmelisiniz.

Detaylı Bilgi için 0262 344 41 35 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.Dilerseniz www.izoguard.net online satış sitemizden ürünleri inceleyebilir, kendi siparişinizi oluşturabilirsiniz.İzoGuard Türkiye'nin Yalıtımda Öncü Markası !